Chained Cars 3D

Ücretsiz Simülasyon
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Diğer sevilen ürünler
  • Boyut 5/28/2018
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Next Generation Games

Chained Cars 3D indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Bu oyun araba yarış simülatöründe yeni ve hızlı bir rampadır. Bu öfkeli araba sürüş oyununda, oyuncu, başka bir araba ile zincirleme ittifak içinde olan zincir kırma sürüşünün sınırlı bir zamanda varış yerine doğru hareket etmesini sağlamalıdır. Zincirli otomobiller basit bir oyun gibi gözüküyor, ancak özel sürüş ve park becerileri ve yarış sırasında çatışmadan önce hızı korumak için mükemmel bir araba sürücüsüne ihtiyaç duyuyor. Zincirler sürüklenme için rakip arabana bağlanır. Zincir Kırıcı hakkında en iyi şey, basit toplama ve oyun doğasının ötesinde, çevrenin unsurlarını bir araya getirme biçimidir, böylece işler karmaşıklaşır, daha zorlaşır ve daha fazla oyuncu zinciri lüks otobüs sürücüsü ustası haline getirir. Bazı diğer koşucuların aksine, Chain Breaker basit bir şekilde, öfkeli hızdaki şehir polis dublör araba sürücüsünün de bir parçası olmasına rağmen, bir şeyler çıkarak zorlukları arttırmaz. Lüks şehir içi otobüs park mani sürüş tren, tarım kargo traktör ve petrol tankeri kargo tren park oyunları, roller coaster, off-road kargo tren mükemmel bir oyundur. Gerçek bir hızlı spor otomobil sürücüsü olmaya hazır mısın? Araba yarışı hiç bu kadar harika olmamıştı., zincirli araba rakibinin arkasına geç ve imkansız dublör maceralarını kabul et. İmkansız asfalt yarış stunts oyunlarını seviyor musunuz? Eğer evetse tam yerindesin! Bu hızlı drift, sürükleme oyunu sizin için mükemmel! Şehirde en cesur bir sürücü ol, sürüş ve park mani becerilerini test et.
Bir yarış deneyimi için hazır olun. Yarış pistinde birçok engel var, bu yüzden zincirin kopmamasına dikkat edin. Zincirli araba yolculuğunuzu gerçekten daha zor hale getirmek için bazı ekstra off-road engelleri ekledik. Zincirli otomobillerin yarışını kazanmak için dublör sürücü olmanız gerekiyor, bu Peined Otomobillerin asfalt yarış zincirinin sadece temel faktörleri olmuyor.

.Zincirli Arabalar İmkansız Dublörler - Araba Oyunları 2018 sonsuz bir araba yarışı oyunu. Kendinize bir spor araba alın ve zor şehir parkurlarında imkansız stunt'ları yapmaya başlayın. Mükemmel bir sürücü olmalı ve zorlu görevler yerine getirmelisiniz. Hiç böyle çıldırmak istedin mi? Bu sürüş simülatörü, saatlerce oynamanıza izin verir. Şehrin çeşitli spor arabalarını sürmenin zamanı geldi. Zincirli arabalar basit bir oyun gibi gözüküyor, ancak yarış sırasında çatışmadan önce hızı korumak için özel sürüş becerilerine ve mükemmel bir araba sürücüsüne ihtiyaç duyuyor. Trafikten çılgın bir zincirle araba sürün ve hedef noktasına güvenli bir şekilde ulaşın ve en iyi sürüş becerilerinizi gösterin. Kendinizi imkansız dublör zincirlerine hazırlayın ve gidin.


OYUN ÖZELLİKLERİ ZORUNLU ZİNCİR ARAÇLARI ÜCRETSİZ ARABA OYUNLARI
- Detaylı 3d çevre
- Pürüzsüz ve Gerçekçi Zincirli Otomobil Kontrolleri
- Çok sayıda zorlu görev
- Seçebileceğiniz birden fazla araba
- Güzel Asfalt Yarış Pistleri
- Gerçekçi ses efektleri

Mükemme bir oyun sizi bekliyor.

Chained Cars 3D indir